
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підлогове біде Roca Inspira Square 37×56 см перлина A357537630 Інформація про продукт: - Новинка 2020 - Форма: Прямокутна - Відстань між підключеннями до води (мм): 150 - Об'єм біде (л): 7,5 - Розташування отвору змішувача: 1 Отвір посередині - Настінний - Спосіб монтажу: Для підлоги - Монтажний набір: Включено - Висота підключення до води (мм): 180 - Розміри: Ширина: 370 мм, Глибина: 560 мм, Висота: 400 мм.Inspira - колекція кераміки, що містить 3 лінії дизайну: Round, Soft (округлі форми) і Квадрат, який можна використовувати для створення ідеальних комбінацій композицій ванна кімната.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Марка | Roca |
| Метод встановлення | Stojące |
| Форма | Prostokątne |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 39 522 ₴
- В наявності
- Код: 97792480
Біде Roca Inspira Square A357537630
39 522 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
