

Доставка зі складу 5-10 днів.

Cersanit з Arteco Clean On board (K667074)
Компактний унітаз у варіанті з вертикальним зливом і подачею води знизу в бачок. Компактний унітаз Arteco CleanOn відрізняє сучасний дизайн і унікальний білий колір Cersanit White. Завдяки інноваційній технології CleanOn вода досягає кожної частини внутрішнього простору чаші. Відсутність внутрішнього краю в чаші означає, що в ній немає місця для бруду, бактерій і мікробів. У компактній системі використовується економічна система змиву води, що повільно закривається.

розміри: 36 x 64,5 x 79,5 см (ширина x глибина x висота)
без коміра - чисто на
повільно закривається поліпропіленова дошка в комплекті
введення з дна резервуара
вертикальний відтік води
Змив 3,5 літра
10 років гарантії на кераміку, 2 роки на дошки
монтажний комплект включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Cersanit |
| Мoдель | Arteco |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 13 823 ₴
- В наявності
- Код: 88597600
Унітаз-компакт Cersanit Arteco Clean on 021 K667-074
13 823 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

