

Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ LAVITA SOFI RIMLESS + СИДІННЯ З М'ЯКИМ ЗАКРИВАННЯМ
Установити склад:
✔️ 1 x підвісний унітаз Lavita Sofi
✔️ 1 x Lavita Sofi Slow-Close Seat
Унітаз Sofi підлоговий
✔️ Стоячий унітаз Sofi є ключовим елементом кожної ванної кімнати, який впливає на нашу гігієну та комфорт. Вибравши правильну чашу, ми можемо адаптувати її до наших потреб і стилю облаштування ванної кімнати, створюючи гармонійний простір, який прослужить нам багато років. Підлоговий унітаз Sofi розроблений з урахуванням економії води. Змивні механізми дозволяють ефективно використовувати воду, що є екологічно та економно. Повільно закривається сидіння в стоячому унітазі Sofi також забезпечує вищий рівень комфорту під час використання. Вам не потрібно турбуватися про те, що дошка буде закрита надто різко.
Унітаз підлоговий - чому варто вибрати цю модель?
✔️ Вибір стоячого унітазу має багато переваг, які роблять його популярним варіантом у багатьох ванних кімнатах. Підлоговий унітаз Sofi має більш традиційний і поширений дизайн, який підходить для багатьох типів ванних кімнат. Якщо вам подобається класичний вигляд, вам ідеально підійде стояча миска. Обслуговувати та чистити стоячий унітаз зазвичай легше, ніж підвісний унітаз. Немає необхідності очищати простір під чашею.
Опис
✔️ Розміри в мм (Д x Ш x В): 565x370x435
✔️ Без обмежень: так
✔️ Матеріал плати: дюропласт
✔️ Матеріал петлі: метал
✔️ Відстань між болтами кріплення чаші: 18
✔️ Плата плавного закриття: так
✔️ Колір дошки: білий
✔️ Колір чаші: білий глянець
✔️ Матеріал чаші: кераміка
✔️ Тип чаші: підвісна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Lavita |
| Мoдель | Sofi |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 16 553 ₴

