


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Cersanit President K08-039



Опис продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską zwykłą |
| Марка | Cersanit |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 11 500 ₴
- В наявності
- Код: 10835062
Унітаз-компакт Cersanit President K08-039
11 500 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
