


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Duravit D-код 22100900002
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 18,2 kg |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Оболонка | Немає |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 12 037 ₴
- В наявності
- Код: 4739266
Унітаз Duravit D-Code 22100900002
12 037 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
