




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Gap A342477000 Підлоговий унітаз


Компактний унітаз Roca Gap, горизонтальний злив A342477000
- з горизонтальним зливом - закрита манжета - компактна довжина: 65 см - установка на підлогу - колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 65 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 34 cm мм |
- Ціна: 14 183 ₴

