




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.


Підвісний унітаз Geberit Selnova Square Premium, змив, частково приховане кріплення, Rimfree
Технічні дані
Доля

Характеристики
Тип 1, повний об'єм 6 / 5 / 4 л, відповідає європейському стандарту EN 997 Частково приховані кріплення



Розміри
Ш: 35 см В: 33 см Т: 54 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Selnova Premium |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Розподіл | Geberit |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 14 010 ₴
- В наявності
- Код: 151243527
Унітаз Geberit Selnova Square Premium 501.546.01.1
14 010 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
