
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ideal Standard Connect E803601
Колір: білий
Розміри: 365 x 665 x 400 мм
Миска профільованої до стінки форми
Доповнюється: заокругленим бачком ARC/SPHERE з нижньою подачею E785601 або E786101 збоку, E712701 з плавним закриттям або звичайним E712801 сидінням унітазу з дюропласту з металевими петлями.
Горизонтальний злив чаші, чаша з вертикальним зливом E803801.
Монтажний набір TT0257919 включено.

Технічні дані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 26 kg |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 66,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Ideal Standard |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Промивання | 3/6 l |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 14 277 ₴
- В наявності
- Код: 8741529
Унітаз IDEAL STANDARD CONNECT E803601
14 277 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
