

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CERSANIT CITY SQUARE K35-041 Унітаз підвісний
Підвісна чаша City Square має приховану систему встановлення, яка підвищує естетичність і полегшує встановлення. Він оснащений інноваційною технологією CleanOn, яка забезпечує гігієнічність і безпеку використання. Завдяки йому при змиванні вода ретельно омиває всю внутрішню поверхню унітазу, залишаючи її чистою і свіжою. Відсутність нашийника також означає, що немає місця для накопичення бактерій і мікробів. Чаша призначена для економного змиву 2/4 л, 2,5/5 л або 3/5 л, що економить воду.
C-052 Сидіння для унітазу з повільним закриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 100 kg |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Cersanit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | City |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 13 046 ₴
- В наявності
- Код: 93702763
Унітаз Cersanit City Square K35-041
13 046 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
