
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Duravit D-Neo для ванної кімнати D-Neo представляє новий підхід до життя у ванній кімнаті. Асортимент вражає чистими лініями та геометричними формами та забезпечує достатньо простору, щоб ваша особистість сяяла. Окремі елементи всього асортименту ванної кімнати впишуться в будь-який інтер'єр - як компактний, так і місткий. DURAVIT D-NEO Компактна підвісна чаша 48x36 см без рамки, біла 2587090000 Характеристики виробу: лійка підвісна біла без уріваненого краю розміри: 370x480 мм Серія D-Neo Універсальний, але водночас специфічний: незалежно від тенденцій у дизайні ванних кімнат, D-Neo захоплює своєю його цілісний характер обладнання розвивається завдяки ретельно розміщеним спеціальним акценти. D-Neo пропонує декілька. Наприклад, асиметричний умивальник, який забезпечує багато місця для зберігання. Особливою відмінною рисою умивальників D-Neo, меблевих умивальників і рукомийників є характерний оточуючий край. Узгоджена колірна концепція меблів забезпечує чіткість. Кольори тумби під умивальник і напіввисокої тумби задають нові тенденції. Разом із новою меблевою поверхнею просторий овальний умивальник (600 x 400 мм) надає кімнаті для миття сучасний характер. Поєднання підвісного унітазу D-Neo і кнопки зливу Duravit A1 підкреслює характер серії, напіввисокі шафи D-Neo забезпечують достатній простір - сучасний і ідеально організований - Меблі Neo ідеально доповнять будь-яку ванну кімнату. Три нові декори з ефектом деревини доповнюють асортимент меблів D-Neo, загалом 13 варіантів кольорів. Гармонійну загальну картину доповнює ергономічна рукоятка в алмазно-чорному кольорі. Умивальники D-Neo Завдяки чіткому дизайну ця серія впишеться в будь-яке приміщення. Настільні умивальники доступні в двох розмірах: круглі діаметром 400 мм і овальні діаметром 600 мм - лінійна, геометрична і спокійна серія D-Neo завдяки місткому простору для зберігання забезпечить порядок у ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | D-Neo |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 14 170 ₴
- В наявності
- Код: 108752325
Унітаз Duravit D-Neo Rimless 2587090000
14 170 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

