
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
•- колір: глянцевий білий - розміри 52 x 37 см - висота: 41 см - технологія NewFlush - стандартне покриття Cataglaze - без монтажного набору
• Глянцевий білий унітаз від бренду Catalano із серії Італія. Розміри виробу 52 х 37 х 41 см. Чаша призначена для стоячої установки на підлогу, без монтажного набору в комплекті.• Стандартно має покриття CataGlaze, завдяки якому виріб має кращу стійкість до хімікатів і його легше підтримувати в чистоті.• Радимо також ознайомитись з усім асортиментом продукції торгової марки Catalano.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Catalano |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Italy |
| Відтік | Uniwersalne |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 14 545 ₴
- В наявності
- Код: 111954668
Унітаз Catalano Italy 1VP52RIT00
14 545 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
