

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Чисті форми залишилися в минулому, а трапецієподібні форми та витончені зворотні кути переважають у колекції кераміки Gap, яку можна легко комбінувати незалежно від стилю та розміру ванної кімнати. Наші пропозиції включають, серед іншого, умивальники Gap, унітази Gap, сидіння для унітазів Gap і біде Gap. Чаша без бортика, придатна для ополіскування: 4,5/3 рази 6/3 л води, з відкритими фітингами.
Розміри: 350 x 540 x 400 мм Форма без фланця: Квадрат Тип фланця: Без оправи Тип зливу: Горизонтальний Спосіб встановлення: На раму/на стіну Система змиву: Європейська Ціна поширюється на унітаз без сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Gap |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 15 549 ₴
- В наявності
- Код: 150677712
Унітаз Roca Gap Square A34647F000
15 549 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
