


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch O.NOVO Унітаз з полицею, підвісний 5688R001 / 5688.R0.01 підвісний унітаз, горизонтальний злив, з системою економії води AQUAREDUCTO: об'єм змивної води 3 / 4,5 л. Колір: Weiss Alpin 5688R001 Можливе замовлення в Кольори: Weiss Alpin CeramicPlus 5688R0R1 Розміри: 36 x 49 смМатеріал: Сантехнічна керамікаВага: 15 кгВідповідні продукти:- сидіння для унітазу з функцією QuickRelease і SoftClosing, петлі з нержавіючої сталі: 9M38S101- петлі для сидіння з нержавіючої сталі: 9M406101- монтажна рама: 99530000- монтажний комплект: 99610000- звукоізоляційний комплект: 92228700- прихована рама: 92246100 Ціна вказана тільки за чашу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 14 612 ₴
- В наявності
- Код: 46785674
Унітаз Villeroy&Boch O.Novo 5688R001
14 612 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
