


Доставка зі складу 5-10 днів.
Pura 50 cm GSI Hanging Shell Without Rim + Монтажний комплект 881611+FISR2
Унітаз GSI серії Pura - це поєднання сучасного дизайну та найкращої функціональності. Класична форма унітазу набула сучасних рис завдяки округлій формі. Крім того, ця модель має багато зручностей, які забезпечують її ідеальне щоденне використання. Ви їх відразу помітите. По-перше, в підвісній установці з прихованою системою кріплення. Завдяки цьому в зовнішніх кутах чаші не буде накопичуватися пил і бруд. По-друге, в інноваційній конструкції без фланців. GSI Wc Pura не має класичного обідка, під яким могли б накопичуватися накип і бактерії. Це дозволить вам підтримувати гігієну та чистоту у вашій ванній кімнаті. По-третє, в системі змиву GSI Pura Swirlflush. Це революційне рішення, яке забезпечує більш ефективне полоскання при меншому використанні води. Крім того, кераміка Pura GSI покрита покриттям Extraglaze®. Це забезпечує виключно гладку поверхню, яка не збирає бруд. Його використання також гарантує бездоганний зовнішній вигляд продукту протягом багатьох років.
Для вашої зручності GSI Ceramica Pura оснащено комплектом для складання. Завдяки цьому ви легко можете повісити його у своїй ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24 kg |
| Висота | 33 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 50 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Gsi |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Pura |
| Оболонка | Extraglaze |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 13 448 ₴

