

Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch O.NOVO VITA Чаша-лійка, стояча, для компактної форми, без внутрішнього фланця 4620R001 / 4620.R0.01 Чаша-лійка, стояча, для компактної, горизонтального зливу, монтажний набір для прихованого монтажу в комплекті, висота сидіння: 46 см Колір : Weiss Alpin 4620R001 Є можливість замовлення в кольори: Weiss Alpin CeramicPlus 4620R0R1Weiss Alpin AntiBac 4620R0T1Wiess Alpin AntiBac CeramicPlus 4620R0T2Розміри: 36 x 71 смМатеріал: Сантехнічна керамікаВага: 21 кгСумісні товари:- двосторонній бачок з механізмом змиву: 5760S101- бачок зі зливним механізмом: 5760G101- сидіння для унітазу, петлі з нержавіючої сталі: 9M396101- сидіння для унітазу VITA, встановлене зверху, зі спеціальним кріпленням, що виключає бічне ковзання, з ручкою на кришці, з функцією QuickRelease і SoftClosing, петлі з нержавіючої сталі: 9M67S101- Сидіння для унітазу VITA с спеціальне кріплення, що виключає ковзання вбік, з ручкою на кришці, з нероздільним штифтом, петлі з нержавіючої сталі: 9M7261P1 - зливне коліно (190-250): 87010000 - зливне коліно (100-190): 87110000 Ціна вказана за лише унітаз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 71 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Метод складання | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 16 218 ₴
- В наявності
- Код: 46785686
Унітаз Villeroy&Boch O.Novo Vita 4620R001
16 218 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

