
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- колір: білий - ширина: 35,5 см - довжина: 48 см - висота: 34,5 см - чаша без бортика - підходить для змиву 4/2, 4,5/3 і 6/3 л - прихована система монтажу - монтажний набір входить у комплект - установка на каркас - матеріал: кераміка - з покриттям Supraglaze - вага: 20 кг
Білий унітаз від бренду Roca із серії Gap. Розміри виробу 35,5 х 48 х 34,5 см. Миска без бортика. Виріб виготовлено з кераміки. Чаша призначена для підвісної установки. Покриття Supraglaze, яке значно полегшує очищення виробу, гарантує його довговічність і безперебійне використання інші виробники також доступні в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 15 643 ₴
- В наявності
- Код: 132103660
Унітаз Roca Gap Round Compacto Rimless A3460NBS00
15 643 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
