

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Довжина: 54 см- Ширина: 35,5 см- Висота: 35,5 см- Дошка в комплекті: без дошки- Без коміра: так- Спосіб кріплення: підвісний- Колір: сірий- Захисне покриття: ні- Форма: прямокутна- Оздоблення поверхні : глянець- Матеріал: кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Ideal Standard |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | I Life B |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 15 750 ₴
- В наявності
- Код: 162795947
Унітаз Ideal Standard I.Life B T461458
15 750 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
