



Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ PURERIM СИДІННЯ УНІТАЗУ БІЛИЙ OLTENS HAMNES KORT STILLE
Унітаз із найінноваційнішою системою змиву води SilentWhirl. Завдяки технології SilentWhirl ви ніколи більше не відчуєте дискомфорту від змивання води у ванній кімнаті, поки ваші гості сидять у вітальні. Вночі відвідування туалету не завадить спокійному сну ваших близьких. Технологія SilentWhirl є найінноваційнішою системою змиву туалету. Революційне рішення, що використовує силу водяного гідромасажу, забезпечує ретельне промивання чаші, залишаючи її внутрішню частину ідеально чистою вже після одного промивання. Завдяки потужності водяного вихру лише необхідна кількість води видаляє бруд і мікроби. Інноваційні рішення та естетична обробка є запорукою ідеальної ванної кімнати. Чи можуть краса і ощадливість йти рука об руку? так! Ми віримо, що практичні та економічні рішення можуть бути красивими: 49 см.
- ширина: 37 см
- висота: 36,5 см
- тип обода: без коміра (PureRim)
- чаша з відстанню з'єднання 180 мм
- Система складання невидимої чаші Blindsystem
- набір для кріплення чаші включено
- встановлення: висить
- із системою тихого змиву SilentWhirl
- колір: білий
Ціна вказана тільки за унітаз.
PureRim
Завдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті.
Рекомендована рамка та кнопки Oltens Triberg
Спеціальна рама для вбудованого монтажу забезпечує довготривалу безпеку. Виберіть одну з багатьох кнопок, яка ідеально підходить до вашої ванної кімнати.
Функції продукту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Kort Stille |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 13 675 ₴
- В наявності
- Код: 162886561
Унітаз Oltens Hamnes Kort Stille 42024000
13 675 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

