

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Gap Square Rimless Compacto Supraglaze 48x34 см білий A34647AS00
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 59 kg |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Gap Square Compacto |
| Оболонка | Supraglaze |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 34 cm мм |
- Ціна: 17 035 ₴
- В наявності
- Код: 134162299
Унітаз Roca Gap Square A34647AS00
17 035 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
