



Доставка зі складу 5-10 днів.
Розміри стоячого унітазу Roca Gap Round Rimless: 355 x 540 x 400 мм, подвійний злив (можливість встановлення з горизонтальним або вертикальним зливом), адаптований для зливу 4,5/3 або 6/3 л Монтажний набір для змиву входить у комплект Доповнюється дошкою і прихований змив без оправи - нова технологія Roca без ободів рішення на основі технології Rimless (тобто унітаз без внутрішнього бортика). Усе це для того, щоб зробити полоскання ще ефективнішим. Інноваційна технологія доступна в серіях Gap, Nexo, Inspira, Meridian Innovative rimless solution - дозволяє змити всю внутрішню поверхню унітазу. Унітаз не має куточків, гострих країв і неглазурованих поверхонь. Завдяки цьому підтримувати гігієну легше, ніж будь-коли раніше: відсутність куточків і тріщин, у яких накопичуються бактерії, накип і забруднення, надзвичайно гігієнічний, ефективне та екологічне промивання 4 або 2 літрами води покриття створює виключно міцний і гладкий шар на поверхні, повністю вільний від пор. Ідеально гладка кераміка запобігає відкладенню накипу та бруду та обмежує ріст бактерій. Чистячі та дезінфікуючі засоби набагато легше поширюються на поверхню кераміки, тому їх споживання може. звести до мінімуму, забезпечуючи тим самим догляд. Кераміка з покриттям Supraglaze є ідеальним рішенням для готелів та інших громадських закладів, де від продуктів пред'являються найвищі гігієнічні вимоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Gap Round |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 17 128 ₴
- В наявності
- Код: 134404715
Унітаз Roca Gap Round Rimless A3470N7S00
17 128 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

