
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch O.NOVO Унітаз-лійка для компактного унітазу без внутрішнього бортика, стоячий 5689R001 / 5689.R0.01 Унітаз стоячий, для компактного унітазу, горизонтальний злив, монтажний комплект для прихованого монтажу, з системою економії води AQUAREDUCTO: кількість промивної води 3 / 4,5 літра, Колір: Weiss Alpin 5689R001Можливо замовити в таких кольорах: Weiss Alpin CeramicPlus 5689R0R1 Розміри: 36 x 61 смМатеріал: Сантехнічна керамікаВага: 22 кгСумісні продукти: - бачок, вхід збоку або ззаду, механізм змиву з кнопкою DualFlush, хром: 5788S101 - бачок, вхід збоку збоку, механізм змиву з кнопкою DualFlush, хром: 5788G101 - сидіння для унітазу з функцією QuickRelease і SoftClosing, петлі з нержавіючої сталі: 9M38S101 - сидіння для унітазу з петлями з нержавіючої сталі: 9M406101 Ціна вказана лише за чашу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 61 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 20 623 ₴
- В наявності
- Код: 46785679
Унітаз-компакт Villeroy&Boch O.Novo 5689R001
20 623 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

