

Доставка зі складу 5-10 днів.
Компактна чаша DIRECTFLUSH для поєднання зі змивом і сидінням унітазу. Нова модель DirectFlush WC – дизайн і функціональність в одному. Є три причини вибрати нову модель DirectFlush WC від Villery & Boch: 1. Гігієнічність: повністю засклена чаша без внутрішнього краю ускладнює осідання бруду та бактерій. Конструкція DirectFlush надзвичайно спрощує очищення чаші, що призводить до меншого споживання води та миючих засобів. DirectFlush ідеально підходить як для приватних ванних кімнат, так і для комерційних приміщень. Гігієна підтверджена дослідженнями: Фрісландський центр інфекційних захворювань у Нідерландах, один із головних інститутів гігієни в Європі, підтверджує, що після очищення унітазом DirectFlush від Villeroy & Boch, є. практично не містять бактерій або мікробів.2. Ефективність: економний змив 3 / 4,5 л Екологічні рішення є стандартними для продукції Villeroy & Boch - на один змив потрібно всього 3 або 4,5 літра води. Крім того, в DirectFlush струмінь води потрапляє на всю внутрішню частину чаші!3. Дизайн і функціональність Нова модель унітазу Villeroy & Boch DirectFlush поєднує в собі практичні переваги з незмінним дизайном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 36 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Метод складання | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 18 775 ₴
- В наявності
- Код: 46785678
Унітаз-компакт Villeroy&Boch O.Novo 5661R001
18 775 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

