




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз підвісний лійка 54х37 см. Якщо не використовується прихована рама, то кріплення 006500 рекомендується доповнити сидінням для унітазу. Має керамічне покриття WONDERGLISS, яке запобігає утворенню відкладень і полегшує утримання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 22 469 ₴
- В наявності
- Код: 24982187
Унітаз Duravit Durastyle 37x54 25360900001
22 469 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
