


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
УНІТАЗ ROCA MERIDIAN RIMLESS — це пропозиція з розмірами 48 см у глибину, 40 см у висоту та 36 см у ширину. Представлений унітаз без бортика призначений для зменшення споживання води за рахунок позбавлення конструкції від характерної раковини, що оточує внутрішній простір. Поверхня унітазу покрита антибактеріальним покриттям, що полегшує утримання його в бездоганній чистоті. Модель, призначена для підвісної установки, має білий колір і гладку поверхню з характерним для кераміки блиском. Виріб доступний у варіанті без сидіння для унітазу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Meridian |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 18 252 ₴
- В наявності
- Код: 106160334
Унітаз Roca Meridian A34624400M
18 252 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
