




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз Duravit DuraStyle з HygieneGlaze 37x54 см білий 2552092000 Колір: білий Розміри ширина 370 мм глибина 540 мм висота 400 мм з HygieneGlaze, кріплення Durafix включено, EWL клас 1 Відповідні продукти Кріпильна кришка хром 0065001000 Фіксація, білі ковпачки 0065000000 Ущільнювача, що зменшує шум 0050640000, туалетне сидіння без автоматичного закриття 0063710000 сидіння для туалету з м'яким закриттям 0063790000 Вітальне сидіння для туалету без автоматичного закриття 0020610000 Ціна призначена лише для миски туалет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | DuraStyle |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 25 587 ₴
- В наявності
- Код: 56094796
Унітаз Duravit Durastyle 2552092000
25 587 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

