




Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз Oltens Hamnes Stille PureRim з po
xЗавдяки унітазу без бортика ви можете легко підтримувати унітаз в ідеальній чистоті.
Розумний дизайн і естетична обробка є ключем до ідеальної ванної кімнати. Чи можуть краса і ощадливість йти рука об руку? Ми віримо, що практичні та економічні рішення також можуть бути красивими.
довжина 52 см
ширина 35,5 см
висота 37 см
підвісна миска без бортика
білий
відстань між монтажними отворами 180 мм
із системою тихого змиву SilentWhirl
Адаптований до будь-якого простору
При плануванні всіх елементів колекції ми враховували доступну ціну та системи, які допоможуть контролювати споживання води та енергії, але не забули про естетичне оздоблення. Усі його елементи ідеально взаємодіють.
Спеціальна врізна рама
Ця чаша ідеально поєднується з прихованими рамами Triberg від Oltens. Спеціальна рама для вбудованого монтажу забезпечує довготривалу безпеку.
Перевірте, що входить до пакету:
туалет
інструкції зі встановлення унітазу
ПРО ВИРОБНИКА
Ми використовуємо перевірені рішення та інноваційні технології
Фантастичний дизайн, дизайнерські та інноваційні рішення та висока якість виготовлення виробів OLTENS асоціюються з нашою гарантією тривалого використання. Вибираючи нашу продукцію, ви впровадите у свою ванну кімнату поєднання довговічності, якості, новітніх технологій і позачасової елегантності.
/ Чиста ванна
Готові рішення для вашої зручності
Ідея Oltens полягає в тому, щоб легко і швидко створити ванну кімнату, в якій вам буде добре. Кожна серія товарів може бути готовою концепцією - в ній можна знайти все, що вам потрібно, від ванни до мильниці.
/Дизайн
Делікатна, мінімалістична - це ванна кімната Oltens
Натхненний скандинавською гармонією, миром, любов’ю до природи та індустріальним стилем.
/ Якість і технології
Гарантія якості товару
Oltens означає впевненість і довіру протягом усього періоду використання.
/ Екологія
Oltens відчуває відповідальність за світ навколо нас і за задоволення наших клієнтів
З цієї причини OLTENS використовує технології, які зменшать споживання води та енергії та, таким чином, піклуються про навколишнє середовище, заощаджуючи гроші.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ OLTENS HAMNES STILLE ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ PURERIM З ПОКРИТТЕМ SMARTCLEAN БІЛИЙ 42521000
Серія Hamnes Stille
Номер деталі 42521000
Довжина 52 см
Ширина 35,5 см
Висота 37 см
У комплект входить унітаз без сидіння
Безфланцевий тип краю
Висяча установка
Білий колір
Захисне покриття так
Назва оболонки Smartclean
Код EAN 5903003012689
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Hamnes Stille |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 15 683 ₴
- В наявності
- Код: 147626238
Унітаз Oltens Hamnes Stille 42521000
15 683 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж




