


Доставка зі складу 5-10 днів.

•- колір: білий (Weiss Alpin) - воронка - ширина: 35 см - довжина: 48 см - висота: 34 см - DirectFlush промиває всю чашу без бризок - без внутрішнього краю - горизонтальний злив - система економії води Aquareduct - кількість промивної води 3/4,5 л - не підходить для установки з напірними бачками - підвісна - матеріал: сантехнічна кераміка - вага: 18 кг

• Миска у формі воронки без оправи білого кольору із серії Villeroy & Boch Architectura. Розміри виробу 48 х 35 х 34 см. Чаша призначена для підвісної установки і не підходить для установки з напірними промивками. Матеріал виробу - сантехнічна кераміка. З водозберігаючою системою Aquareduct.• Надійна робота виробу гарантує його довготривале та безвідмовне використання.• Також радимо ознайомитись з усім асортиментом продукції торгової марки Villeroy & Boch та асортиментом продукції. від інших виробників також доступні в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 22 282 ₴
- В наявності
- Код: 40399067
Унітаз Villeroy&Boch Architectura Compact 4687R001
22 282 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

