


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Колекція Tura, розроблена Андреу Карулла, натхненна архітектурою та середземноморським світлом. Повноцінна серія для ванних кімнат створена на основі гри світла в контрастних виступах і поглибленнях. Це відсилає до традицій архітекторів Барселони. Інновації та екологічність можна знайти на багатьох рівнях, від дизайну та технологій до використання перероблених матеріалів і упаковки без пластику.
Розміри: 360 x 500 x 465 mmFlangelessShape: RoundedWallТип зливу: Подвійний Спосіб встановлення: До підлогиВага (кг): 31Набір для встановлення: Включено
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 50 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Stojąca |
| Мoдель | Tura |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 21 880 ₴
- В наявності
- Код: 166744498
Унітаз Roca Tura Supraglaze A347697S00
21 880 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
