




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch - Subway 2.0 - Компактний лійковий унітаз 355x480 мм


· Модель висить
· Злив рівні
· У комплекті елементи кріплення "supra fix"
· З aquareduct
система економії води· Кількість промивна вода 4,5 л

Кераміка - Сантехнічна кераміка Villeroy & Boch характеризується високою якістю якість і стійкість до перепадів температур, викликаних контактом з холодом і гаряча вода і пара. Глазур для сантехніки Villeroy & Boch він стійкий до подряпин і всіх типів хімічних речовин, присутніх у ньому побутові кислоти та луги, крім фтористоводневої кислоти. Емаль не змінюється під впливом розчинників органіки та інших хімікатів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 27 408 ₴
- В наявності
- Код: 8747831
Унітаз Villeroy&Boch Subway-2.0 56061001
27 408 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

