
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стоячий унітаз Connect Air AquaBlade із прихованим кріпленням Код продукту: E0042Бачка, що прилягає до стіни. Універсальний злив, горизонтальний Монтажний набір TT0293851 входить у комплект, система встановлення, без видимих отворів для підключення. Необхідні додаткові елементи (укомплектовуються сидінням): тонке сидіння унітазу, з дюропласту (E036501) Тонке сидіння унітазу, виготовлене з дюропласту, плавне закривання (E036601) Рекомендовані додаткові елементи: З’єднувальне коліно 90, горизонтальне, 60-150 мм (T002767) З’єднувальне коліно 90, горизонтальне, 175-205 мм (J324867) З’єднувальне коліно 90 , горизонтальний , 165-210 мм (T002667) Зливний елемент +20 /-20 (можливе використання з приєднувальним коліном 90 J324867, щоб отримати відстань 155-225 мм) (T002867) Прихований бачок для підлогового унітазу (W370067) Кнопка зливу (W3091AA) Найважливіші особливості та переваги: Технологія Aquablade - ця технологія відображається у відсутності будь-яких країв, вигнутих ліній або поглиблень, де могли б накопичуватися бруд і бактерії. Внутрішня структура чаші дозволяє воді витікати каскадом під високим тиском, створюючи два потужних потоку. Ці потоки об’єднуються в передній частині чаші в один сильний потік води, що полегшує змивання бруду. У чашах з технологією AquaBlade потужний потік води омиває всю поверхню чаші, а гладкий округлий профіль легко підтримувати в чистоті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Ideal Standard |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Connect Air |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 22 510 ₴
- В наявності
- Код: 56763489
Унітаз Ideal Standard Connect Air E004201
22 510 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

