

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

- Довжина: 55 см- Ширина: 35 см- Висота: 42 см- Дошка в комплекті: без дошки- Без коміра: так- Спосіб кріплення: підвісний- Колір: білий- Захисне покриття: так- Форма: овальна- Оздоблення поверхні : глянцевий - Матеріал: кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Catalano |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Sfera |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 18 936 ₴
- В наявності
- Код: 169500241
Унітаз Catalano Sfera 0511550001
18 936 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
