
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз Roca Inspira Square Rimless Код продукту: A346537000Довжина: 37 см Ширина: 56 см Висота: 44 смМатеріал: FINECERAMIC ®Форма: Квадрат Тип фланця: Без оправи Тип зливу: Горизонтальний Спосіб монтажу: На раму / до стіни Змив система: Нижня сторона Монтажний набір: Включено. Дошка продається окремо. Новий матеріал FINECERAMIC, який використовується у всіх чашах Inspira, на 30-40% легший, ніж попередня кераміка, на 30% вища міцність, набагато вища точність виготовлення, можливість отримання тонших країв, точніші деталі, 100% Технологія Ceramic without resinRimless - це інноваційний спосіб розподілу води, необхідної для змиву, в унітазі, розподіляючи її в кількох напрямках, таке рішення дозволяє ретельно промити чашу з набагато меншими витратами води. Відсутність традиційного коміра впливає не тільки на його естетику, але, перш за все, на гігієну використання Maxi Clean Roca - це технологічно передове покриття, яке встановлюється під час виробництва, що дозволяє отримати виключно гладку керамічну поверхню. Застосована нанотехнологія запобігає осіданню бруду на поверхні та полегшує щоденний догляд за нею....
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Inspira |
| Оболонка | MaxiClean |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 25 266 ₴
- В наявності
- Код: 65901103
Унітаз Roca Inspira Square A34653700M
25 266 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

