
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навісна чаша LAUFEN LUA Advanced без оправи, біла H8200800000001 Підвісна чаша без оправи, версія ADVANCED Мінімалістичний дизайн. Чіткі, геометричні лінії створюють цілісне, гармонійне ціле. Це універсальна колекція, створена видатним дизайнером Тоаном Нгуєном, яка чудово підійде як у приватних, так і в громадських приміщеннях. Разом з фурнітурою, ідеально профільованими ваннами та колекцією меблів Lani це рішення для ванної кімнати для всього простору. Характеристики виробу: Розміри: 520 х 360 х 345 мм Спосіб кріплення: на раму / на стіну Тип зливу: Горизонтальний Безфланцевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 52 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Lua |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 15 429 ₴
- В наявності
- Код: 131121637
Унітаз Laufen Pro Lua Advanced H8200800000001
15 429 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
