
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Laufen (H8229560000001)
Колір і обробка
Форма і тип унітазу
Матеріал і висота унітазу
Механізм змиву та тип зливу
Тип сидіння для унітазу
Встановлення та розміри
Основні функції продукту
Вміст пакета
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Stojąca |
| Мoдель | Pro A |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 21 385 ₴
- В наявності
- Код: 74604801
Унітаз Laufen Pro A H8229560000001
21 385 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
