


Доставка зі складу 5-10 днів.
Коротка сторона: 36 Форма: Кругла/овальна Довша сторона: 48,5 Дизайн: Сучасне покриття: Білий Завдяки своїй продукції Duravit намагається постійно реагувати на мінливі потреби клієнтів. Компанія прагне зібрати всі думки та на їх основі запропонувати нові та кращі рішення для задоволення наших потреб, дбаючи про природне середовище. Діяльність компанії, безсумнівно, можна назвати глобальною, оскільки вона охоплює багато світових ринків, наприклад Великобританію та Францію. Сьогодні ванна кімната не є повністю окремою кімнатою, як це було раніше. Зараз це надзвичайно затишний простір, відкритий для всіх. Завдяки симбіозу меблів для ванної кімнати та високоякісної кераміки, серія 2nd floor привносить у ванну кімнату тепло та елегантність. Різноманітність означає, що за допомогою серії 2nd floor ми можемо створити простір з неймовірним стилем Характеристики продукту: - розміри: 37x57 см - з переливом - додаткова полиця для змішувача - в комплект входить кріплення - кількість отворів для змішувача. змішувачі: 3 - колір білий (alpin) - хромована кришка переливу Дізнайтеся більше про продукцію Duravit. З цією метою відвідайте наш форум для ванної кімнати, який містить багато інформації, яка може бути корисною. Duravit – це компанія, яка за роки роботи навчилася уважно прислухатися до потреб і ідеально втілювати їх у своїх продуктах. Вони не тільки функціональні, але й мають привабливий дизайн, тому можуть стати частиною візуально привабливої композиції. Duravit надає 5 років гарантії на свою продукцію (стосується керамічної та акрилової). На меблі для ванної кімнати, аксесуари для ванн та гідромасаж поширюється дворічна гарантія (обов’язкова установка сертифікованим монтажником).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 27 582 ₴
- В наявності
- Код: 16505495
Унітаз Duravit Starck 3 Compact 22020900001
27 582 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

