




Доставка зі складу 5-10 днів.
Ванна кімната, спроектована відповідно до індивідуальних уподобань, має значення ідеально розроблені форми, які не намагаються домінувати в кімнаті та залишають достатньо місця для індивідуалізму та творчості. Продукти, які виглядають ідеально пропорційними з будь-якого кута, і в той же час підходять для реалізації індивідуальних проектів. Колекція ванних кімнат DURAVIT ME by Starck є основою абсолютно індивідуального стилю клієнта. Неважливо, мінімалістичний стиль, елегантний гламур, природний чи зовсім не поєднується. Окремо стоячий унітаз DURAVIT Me by Starck 4,5 л, білий 2169090000 Характеристики продукту: настінна версія, кріплення в комплекті, горизонтальний злив, дизайн Філіпа Старка, розміри 370 x 600 мм, максимальні можливості, з DURAVIT ME by Starck ви станете Ваш власний дизайнер. Широкий вибір розмірів для ванн, душових піддонів, унітазів, біде та умивальників у класичних, меблевих, окремо стоячих і стільницьких версіях, незалежно від того, чи є спеціальний керамічний напівп’єдестал, або настінний, або окремо стоячий Тумба під умивальник з хромованими ніжками – все ідеально підігнане одне до одного. І підійде до будь-якого характеру ванної кімнати. Але перш за все тобі. ME by Starck – простота, мінімалізм, функціональність і чистота. Позачасовий дизайн дає відповідь на світ надмірностей і ситості. Прагнення до впорядкованого простору відображено в аскетичному способі життя, який чудово підкреслює концепція DURAVIT ME by Starck. ME by Starck – елегантністьСправжня елегантність відповідає не духу часу, а високим вимогам користувачів. Це поєднання вишуканих матеріалів і тонкої розкоші. Екстравагантність так, але екстравертність ні. Про це свідчить колекція DURAVIT ME by Starck, яка також ідеально підходить до стилю glamour. ME by Starck – природність. Потреба жити в гармонії з природними ресурсами ще ніколи не була такою великою, як сьогодні, і ніколи не було такого сучасного дизайну – органічні матеріали гармонійно поєднуються з міцним дизайном і ефективною технологією від DURAVIT ME by Starck. ПРОЕКТ Філіпа Старка. Лише такий дизайнер, як Філіп Старк, може назвати квартири, будинки та офіси своїми особистими музеями. Там ви можете знайти його салатниці, стільці, лимонодавки та аксесуари для ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 60 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 23 740 ₴
- В наявності
- Код: 37975491
Унітаз Duravit Me by Starck 2169090000
23 740 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






