

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy&Boch Architectura Підвісний унітаз 4687R0R1 / 4687.R0.R1 Підвісна модель, горизонтальний злив, з системою економії води Aquareduct: об’єм змивної води 3 / 4,5 літра, не підходить для установки з напірними змивами Колір: Weiss Alpin Ceramicplus 4687R0R1 Можливість на замовлення в кольорах: Weiss Alpin 4687R001Weiss Alpin AntiBac 4687R0T1Weiss Alpin AntiBac Ceramicplus 4687R0T2Палітра кольорів доступна у фотогалереїРозміри: 48x35 смМатеріал: Сантехнічна керамікаВага: 18 кгСумісні вироби:- Сидіння для унітазу: 9M66S201, 9M66E101- Fra мене кріплення: 99530000- Набір кріплень: 99610000- Набір шумопоглиначів: 92228700- Прихована рама: 92246100 Ціна стосується лише унітазу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 25 722 ₴
- В наявності
- Код: 46785632
Унітаз Villeroy&Boch Architectura 4687R0R1
25 722 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
