
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LAUFEN Kartell by LAUFEN Настінний унітаз окремо стоячий 370 x 560 мм, білий матовий H8233377570001 Символ: H8233377570001 Колір: білий матовий Розміри: 560 x 370 x 430 мм (ширина, глибина, висота)757 - БІЛИЙ МАТОВИЙ КОЛЬОР чаша стоячий, настінний унітаз 370 x 560 мм RIMLESS подвійна зливна лійка (горизонтальна або вертикальна) сумісна з системою змиву 3/4,5 л повне скління поверхонь, що контактують з водою, без зливного фланця У комплекті: - монтажний набір 891757 - МАТОВИЙ БІЛИЙ КОЛІР До комплектуватися: - сидінням для унітазу 891330 - сидінням для унітазу з повільним закриттям унітаз 891331 Додатково: - коліно для вертикального зливу 70 мм 890092 - коліно для вертикального зливу 125 мм 899027
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | Kartell |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 48 209 ₴
- В наявності
- Код: 131121673
Унітаз Laufen Kartell H8233377570001
48 209 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
