
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LAUFEN The New Classic Настінна окрема миска 370 x 560 мм, матовий білий H8238517570001 Символ: H8238517570001 Колір: матовий білий Розміри: 530 x 370 x 430 мм (ширина, глибина, висота)757 - МАТОВИЙ БІЛИЙ КОЛІР Настінна окрема миска 370 x 560 мм БЕЗ ОБОДА без фланцевого подвійного зливу (горизонтального або вертикального)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Stojąca |
| Мoдель | The New Classic |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 50 351 ₴
- В наявності
- Код: 131121675
Унітаз Laufen The New Classic H8238517570001
50 351 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
