
Доставка зі складу 5-10 днів.
Версія корпусу NEWFLUSH = без обідка: золотий зовні, чорний зсередини внесок у свої гламурні продукти, такі як металеві кольори та оздоблення, зосереджуючись особливо на відтінках золота та срібла. Ці продукти в даний час адресовані архітекторам і дизайнерам інтер'єрів у всьому світі через зростаючий попит і задоволення найвишуканіших естетичних смаків. Дотримуючись свого підходу до досконалості, компанія прагнула досягти досконалості в покритті своїх продуктів золотим і срібним покриттям, щоб підтримувати постійну яскравість і забезпечувати високу стійкість з часом. Золото та срібло з їхньою високою стійкістю до стирання (їх неможливо синхронізувати) є унікальними та дуже конкурентоспроможними на ринку завдяки своїм чудовим характеристикам та унікальному зовнішньому вигляду. Зараз обробка застосована до шести умивальників і пар підвісних унітазів і біде в поєднанні з чорно-білою обробкою Cataglaze.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Марка | Catalano |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Zero |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35 cm мм |
- Ціна: 52 439 ₴
- В наявності
- Код: 87418666
Унітаз Catalano Newflush 1VS55NRNO
52 439 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

