

Доставка зі складу 5-10 днів.

•- ширина: 35,5 см - довжина: 58,5 см - висота: 33,5 см - інноваційні технології, що полегшують використання продукту - воронка - високий комфорт використання - з покриттям WonderGliss - позачасовий, ретро-дизайн - полоскання: 6 літрів - колір: білий - вага: 21,5 кг
• Унітаз-лійка, білий, серії Duravit 1930. Розмір виробу 35,5 х 58,5 х 33,5 см. Чаша призначена для підвісної установки. Чаша у вінтажному стилі - ідеально підходить для любителів ретро та непідвладного часу декору, і крім своїх основних функцій вона виконуватиме ще й декоративну функцію завдяки чіткому та досконалому дизайну!• Проте чаша Duravit Series 1930 - це не лише естетика і чудова якість виконання, але перш за все це сучасні рішення та інноваційні технології, які використовуються в ньому, такі як захисне покриття WonderGliss. Кераміка, покрита шаром WonderGliss, надовго залишається гладкою та чистою, що забезпечує неймовірну легкість у догляді.• Надійна якість виготовлення виробу гарантує його довготривале та безвідмовне використання. Також радимо ознайомитися з усім асортиментом продукції торгової марки Duravit та асортиментом інших виробників, які також є в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 58 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 51 434 ₴
- В наявності
- Код: 17301761
Унітаз Duravit Seria 01820900001
51 434 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

