


Доставка зі складу 5-10 днів.
- Виробник: Duravit
- Серія: Старк 2
- Код товару: 25335900001
- Колір: білий
- Матеріал: кераміка
- Форма: кругла/овальна
- Тип: призупинено
- Монтаж: настінний
- Розміри: 62 x 37,5 см
- Вага: 29 кг
- Змив: 4,5 л
- Lejowa
- Тільки в поєднанні з SensoWash
- З’єднувальні елементи для SensoWash із прихованим з’єднанням у комплекті
- Кріплення Durafix включено
- EWL клас 1
- З покриттям Wondergliss
Доповнити:
- Сидіння для унітазу Duravit Starck SensoWash 37x53,2 см з функцією миття, біле 610001002004300
- Сидіння для унітазу Duravit Darling New SensoWash Slow-close з функцією миття, біле 611000002004300
- Кріплення Duravit для підвісних біде та унітазів, білі кришки 0065000000 (рекомендовано, якщо не використовується прихована рама)
- Шумозаглушувач Duravit, хром 0050640000
- Монтажний набір Duravit для бачка прихованого монтажу, 0050720000 (необхідний для сирцевої цегли)
- Набір Duravit Connection у поєднанні з SensoWash для прихованої рами з кабелем для підключення всередині бачка, 1006910000
- З'єднувальний набір Duravit в поєднанні з SensoWash для сантехнічних модулів Geberit Monolith для унітазів, 1006920000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 62 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 37,5 cm мм |
- Ціна: 56 588 ₴
- В наявності
- Код: 17301744
Унітаз Duravit Starck 2 25335900001
56 588 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

