

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Виробник: Duravit Серія: 1930 рік Код товару: 0227010000 Колір: Білий Lejowa Без змиву Змив 6,0 л EWL клас 2 Вертикальний злив Тип: Стоячий Без покриття WonderGliss Вага: 25,5 кг
Доповнити: Кріплення: 0067011000 Бачок, правий або лівий вхід: 0872200005 Бачок, нижній лівий вхід: 0872210005 Комплект для заміни підключення до води: 0075041000 Стандартне сидіння для унітазу, восьмигранне відкриття: 0064810000 Сидіння унітазу з м’яким закриванням, восьмикутне відкриття: 0064890000 Стандартне сидіння для унітазу, овальний отвір: 0066610000 Стандартне сидіння для унітазу, восьмикутний отвір, колір горіх: 0062210000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 66,5 cm мм |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Duravit |
| Метод встановлення | Stojąca |
| Відтік | Z odpływem pionowym |
| Ширина | 35,5 cm мм |
- Ціна: 49 481 ₴
- В наявності
- Код: 1357482
Унітаз Duravit Seria 1931 022701
49 481 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
