
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
довжина: 58,5 см ширина: 39 см висота: 35,5 см тип зливу: горизонтальний спосіб монтажу: на раму / на стіну безфланцева конструкція сумісна з системою змиву 4,5/3 л матеріал: кераміка повне скління контактних поверхонь з прихованою водою системою кріплення Lufen EasyFit 2.0 для поєднання з: повільно закривається дошка колір: матовий чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 58,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Bez deski |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Il Bagno Alessi |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 39 cm мм |
- Ціна: 98 241 ₴
- В наявності
- Код: 150838312
Унітаз Laufen Il Bagno Aless H8209717160001
98 241 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
