

Доставка зі складу 5-10 днів.
УНІТАЗ ПІДВІСНА ВОРОЙКА REKORD, БЕЗ ОБОРА, КОРОТКА, БЕЗ ВНУТРІШНЬОГО КОЖИМА
Інформація про продукт:
Підвісний унітаз KOŁO Rekord ідеально впишеться в будь-який інтер’єр, який потребує елегантного та функціонального туалетного рішення. Його коротка довжина робить його ідеальним для інтер’єрів, які вимагають розумних та компактних рішень. Крім того, він використовує технологію KOŁO Rimfree, яка дозволяє створювати чашу без внутрішнього краю. Це означає, що немає важкодоступних місць, де можуть рости небезпечні мікроби та бактерії. Будь ласка, зверніть увагу, що в цю чашу підходять лише дошки для верхнього монтажу. Перевірте це зараз і виберіть чашу KOŁO Rekord!
Доповнюється рамою Technic GT 99400000 або Slim2 99640000 або рамою Geberit (див. інформацію внизу сторінки) і дошкою K90120000, K90121000, K90122000. Прихована рама Geberit Duofi x 111.320.00.5, 111.796.00.1, 111.003.00.1, 111.030.00.1 або 111.060.00.1 рекомендована для підвісних унітазів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Geberit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 53 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Koło |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Rekord |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 11 285 ₴

