
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стильна білосніжна підвісна чаша Carter Rimless виготовлена з високоякісної сантехнічної кераміки. Завдяки спеціальній фазі виробництва миска міцна і легко миється. Естетичний і функціональний підвісний унітаз Rea Carter Rimless ідеально поєднується з іншими елементами сантехніки. Модель може бути встановлена як в сучасних, так і в класичних приміщеннях. Чаша поставляється з білосніжним сидінням із дюропласту, яке повільно закривається, яке при необхідності можна зняти. Виріб стійкий до механічних пошкоджень. Також його вирізняє легкість збірки, яку можна зробити самостійно.
Підвісний унітаз Carter без оправи, Duroplast/Slim/ZM, ????Опис продукту:???? ???? ????- Виробник: REA????- Серія: Carter Rimless Duroplast/Slim/ZM????- Код товару: REA-C1400????- Тип установки: підвісна чаша????- Розміри: 490x360x320 мм????- Модель: без обода врівень????- Матеріал: кераміка????- Колір: білий????- Сидіння: Дюропласт, повільне закриття, знімний, тонкий????- Петлі: металеві????- Відстань між отворами для гвинтів: 230 мм????- Можливі конфігурації: встановлення на рами Rea для прихованого монтажу та інші, доступні на ринку????- Монтаж комплект: обов'язково ????- В комплект входить: монтажний набір для унітазу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 kg |
| Висота | 33 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 48,5 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Rea |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Carter |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 10 625 ₴

