


Доставка зі складу 5-10 днів.

Високоякісна кераміка Roca
Roca виробляє керамічні вироби з 1936 року. Вироби виготовляються з високоякісної суміші, яка змішується, формується і обпалюється в спеціальних печах, а потім формується. Цей довгий шлях створення також включає формальні етапи відповідності суворим стандартам якості, безпеки та гігієни. В результаті створюються розчини з ідеально гладкою поверхнею, на якій не накопичується бруд і накип. Також кераміка характеризується стійкістю до механічних пошкоджень і мінливих умов, а також стійка до хімічних речовин і впливу різних косметичних засобів. Це прості в очищенні рішення, які прикрасять вашу ванну кімнату. Варто додати, що кераміка Roca є екологічним продуктом, завдяки чому вона ідеально вписується в сучасні стандарти дизайну.

Roca Victoria Rimless + Duroplast Soft-Close Seat A34H398000
Технічні дані


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 kg |
| Висота | 33,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Victoria |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 10 472 ₴
- В наявності
- Код: 81986159
Унітаз Roca Victoria Rimless A34H398000
10 472 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

