
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз без бортика + сидіння для унітазу з повільним закриттям
Витонченість підвісної чаші SOGO SLIM
Унітаз SOGO SLIM має напівовальну форму та витончену лінію. Його тонка тонка дошка з виступаючим кінчиком дозволяє дістатися до важкодоступних місць чаші. Напіввідкрита функція RIM+ без ободка забезпечує ефективне промивання та видалення небажаного бруду та осаду. Жорстке сидіння з дюропласту з антибактеріальним покриттям допомагає підтримувати найвищий рівень гігієни. Округла форма унітазу та його підвісний спосіб встановлення також дозволять підтримувати підлогу в бездоганній чистоті.
Комфорт і краса
Завдяки своїм простим функціям модель SOGO SLIM ідеально поєднується з багатьма стилями ванної кімнати, наприклад, з мінімалістичним або сучасним дизайном, надаючи їм шику та унікальності. На додаток до своїх естетичних цінностей, підвісна чаша SOGO SLIM оснащена декількома рішеннями для високого комфорту використання: сидіння, що повільно закривається, і знімні петлі. Для унітазу SOGO SLIM також можна вибрати біде Sofi, приховану раму LAV 101 або LAV 100 і кнопку LAV 200.1.2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Lavita |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Sogo |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 14 491 ₴
- В наявності
- Код: 115436312
Унітаз Lavita Sogo Slim Rim+ LAV.1367)
14 491 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

