
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз унікальної форми, що не підлягає часу, чудово доповнить будь-яку ванну кімнату. Він має систему м’якого закривання сидіння унітазу, що дозволяє автоматично опускати його простим дотиком пальця.
Цей унітаз складається з унітазу та сидіння для унітазу, і його легко мити. Прямий унітаз із закругленою передньою частиною забезпечує зручне сидіння. Його також легко зібрати.
У комплект поставки входить підвісний унітаз і сидіння для унітазу з плавним закриванням. Зверніть увагу, що бачок і монтажні аксесуари не входять в комплект поставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Z kołnierzem |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 13 046 ₴

