
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ + СИДІННЯ ПОВІЛЬНОГО ЗАКРИВАННЯ, БІЛИЙ, ТИХИЙ ЗМИВ
Підвісний унітаз Omnires Ottawa SILENT POWER™ із сидінням із плавним закриттям, 49 x 37 см, глянцево-білий OTTAWASPXMWBP
Виробник: Omnires
Серія: Оттава
Код EAN: 5902539879261
Код продукту: OTTAWASPXMWBP
Колір виробника: білий глянець (ВР)
Унітаз OMNIRES OTTAWA без оправи відрізняється повною, органічною формою. М’яко закруглена форма порушується мінімалістичною, точною лінією дошки, що повільно закривається.
ОТТАВА | Підвісний унітаз SILENT POWER™ з сидінням soft-close, 49 x 37 см
Колір: глянцевий білий (BP)
Унітаз OMNIRES OTTAWA без оправи відрізняється повною, органічною формою. М’яко закруглена форма порушується мінімалістичною, точною лінією дошки, що повільно закривається. Унітаз і сучасне сидіння створюють ідеально поєднане, гармонійне ціле.
Інноваційна технологія SILENT POWER™, що використовує природний водяний вихор, гарантує ефективне та економне змивання унітазу. Потужний потік води витікає з бічної сторони чаші, а завдяки оптимально профільованій формі внутрішньої частини вона рухається по спіралі, що ідеально очищає всю внутрішню поверхню, забезпечуючи тривалу гігієну. Ідеально розроблений потік ефективно зменшує інтенсивність звуку під час промивання та забезпечує точну роботу, використовуючи до 50% менше води, ніж у стандартних рішеннях.
Білий глянець — це класичне покриття з природною світловідбиваючою блискучою поверхнею.
Інформація про продукт:
Облаштуйте свою ванну кімнату відповідно до останніх тенденцій!
OMNIRES - один з провідних брендів в індустрії сантехніки, популярність якого на ринку постійно зростає. Діяльність компанії вже багато років сприяє розвитку пропозиції сантехнічних виробів на польському ринку.
Чому варто обрати Banyo_pl:
➤ ми отримали статус авторизованого продавця,
➤ ми співпрацюємо тільки з найкращими світовими та європейськими брендами,
➤ ми надаємо пряму допомогу спеціалістів,
➤ пропонуємо широкий вибір польських та іноземних товарів,
➤ ми гарантуємо безперечну якість нашої продукції,
➤ ми маємо вдосконалену систему продажу та розподілу,
➤ ми надаємо найвищий рівень післяпродажного обслуговування,
➤ ми зосереджені на стосунках і партнерському підході.
Ви не вірите? Перегляньте відгуки про наш магазин Banyo_pl і переконайтеся самі! Наша репутація говорить сама за себе. Ми є беззаперечним лідером у галузі обладнання для ванних кімнат, пропонуючи не тільки відмінну якість, але й винятковий рівень обслуговування клієнтів. Приєднуйтеся до групи наших задоволених клієнтів сьогодні!
Незалежно від того, чи вас цікавить сантехнічна кераміка, сантехніка чи інсталяції – у нашому магазині ви знайдете те, що шукаєте. У нашому інтернет-магазині представлений виключно широкий асортимент товарів від найвідоміших виробників. У нас ви можете придбати сантехніку відповідно до вашого індивідуального стилю та ідеї.
У нашій команді є досвідчені консультанти клієнтів, які полегшать вам вибір. Завдяки їм ви підберете елегантне і практичне обладнання для своєї ванної кімнати. З нашою допомогою ви підберете продукцію під свої вимоги та проект. Наш магазин - це справжній салон ванної кімнати!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 kg |
| Висота | 37 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 49 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Omnires |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Ottawa |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Ширина | 36,5 cm мм |
- Ціна: 13 782 ₴
- В наявності
- Код: 166255195
Унітаз OMNIRES Ottawa (OTTAWASPXMWBP)
13 782 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

